+47 41 53 18 18
+47 32 77 18 18
post@fmkongsberg.no

Kontakt oss

Jan Åge WalinMobil:  90620493Gjennom E-post kan du kontakte de av våre medarbeidere som kan hjelpe deg i et knipetak. Eller rett og slett stå til tjeneste med informasjon dersom du ønsker det.

(Alle direkte nummer utenom hovednummer er nå ute av drift pga mobilt bedriftsnett)
Vårt hoved nummer: 32771818
Vakt telefon : mobil 41531818
E-post til alle ansatte:
post@fmkongsberg.no

Navn E-post
Hanne Severinsen
Dir.tlf: 32771818
Mobil: 41531815
Sentralbord hanne@fmkongsberg.no
Benny Skaar
Mobil: 90688885
Saksbehandler service benny@fmkongsberg.no
Asbjørn Sannes
Mobil: 90998787
Prosjektleder asbjorn@fmkongsberg.no
Jarle Popperud
Mobil: 90166765
Eier
Installatør
jarle@fmkongsberg.no
Terje Jensås
Mobil: 41531808
Økonomi terje@fmkongsberg.no
Jan Åge Walin
Mobil:  90620493
Tavleverksted jan-aage@fmkongsberg.no
Geir Antonsen
Mobil:  41531800
Tavleverksted geir@fmkongsberg.no
Odd Grøsli
Mobil: 90051150
Eier
Teknisk sjef
odd@fmkongsberg.no
Arne Bergan
Mobil: 41531811
Saksbehandler Eneboliger og hytter arne@fmkongsberg.no
Bjørn Arve Sagvolden
Mobil: 41531810
Saksbehandler Service bas@fmkongsberg.no
Hans Petter Nesset
Dir.tlf: 32289723
Mobil: 90723783
Saksbehandler Kongsberg -Næringspark hans-petter@fmkongsberg.no
Espen Grøslie
Mobil: 41531813
Saksbehandler/tegner/Installatør espen@fmkongsberg.no

 

Jan Rune Gaup
Mobil: 97169295
Internkontroll
Termografør
jan-rune@fmkongsberg.no

 

Stein Arne Wulfsberg
Mobil: 95075612
Service stein-arne@fmkongsberg.no

 

Ørjan Tveito
Mobil: 41606998
KNX orjan@fmkongsberg.no
Olav Bjørkesett
Mobil: 41531801
Tegner/dokumentasjon olav@fmkongsberg.no

Kontakt oss
Forenede Montører AS
Industriveien 13
3610 Kongsberg
Telefon
Tlf : 32 77 18 18
Vakttlf: 41 53 18 18
Åpningstider:
Alle hverdager 0700-1500