+47 32 77 18 18
post@fmkongsberg.no

Kontakt oss

Gjennom E-post kan du kontakte de av våre medarbeidere som kan hjelpe deg i et knipetak. Eller rett og slett stå til tjeneste med informasjon dersom du ønsker det.

Sentralbord: 32771818
E-post til alle ansatte:
post@fmkongsberg.no

Navn E-post
Hanne Severinsen
Dir.tlf: 32771818
Mobil: 41531815
Sentralbord hanne@fmkongsberg.no
Vegard Dalshagen
Dir.tlf: 41531841
Saksbehandler service vegard@fmkongsberg.no
Benny Skaar
Mobil: 90688885
Saksbehandler service benny@fmkongsberg.no
Asbjørn Sannes
Mobil: 90998787
Prosjektleder
Installatør
asbjorn@fmkongsberg.no
Jarle Popperud
Mobil: 90166765
Faglig ansvarlig
Eier/Installatør
jarle@fmkongsberg.no
Terje Jensås
Mobil: 41531808
Økonomi
Eier/Daglig leder
terje@fmkongsberg.no
Jan Åge Wallin
Mobil:  90620493
Tavleverksted jan-aage@fmkongsberg.no
Geir Antonsen
Mobil:  41531800
Tavleverksted geir@fmkongsberg.no
Odd Grøsli
Mobil: 90051150
Eier/Teknisk sjef odd@fmkongsberg.no
Hans Petter Nesset
Dir.tlf: 32289723
Mobil: 90723783
Saksbehandler
Kongsberg -Næringspark
hans-petter@fmkongsberg.no
Espen Grøslie
Mobil: 41531813
Saksbehandler
Kalkulatør/Installatør
espen@fmkongsberg.no

 

Jan Rune Gaup
Mobil: 97169295
Internkontroll
Termografør
jan-rune@fmkongsberg.no

 

Stein Arne Wulfsberg
Mobil: 95075612
Service stein-arne@fmkongsberg.no

 

Ørjan Tveito
Mobil: 41606998
KNX orjan@fmkongsberg.no
Olav Bjørkesett
Mobil: 41531801
Tegner/dokumentasjon olav@fmkongsberg.no

Kontakt oss
Forenede Montører AS
Industriveien 13
3610 Kongsberg
Telefon
Tlf : 32 77 18 18
Åpningstider:
Alle hverdager 0700-1500
Cookies
Personvern